Aktuálne

Martin Izso – Ružinov aktívne športuje

Miesto na kandidátke má aj bývalý hokejista Slovana Bratislava Ing. Martin Izso (49). Narodil sa a žije v mestskej časti Ružinov hlavného mesta Bratislava. Tam kandiduje pod krídlami strany DOMA DOBRE na poslanca miestneho zastupiteľstva.
Ružinov aktívne športuje
Martin Izso..

Posted by DOMA DOBRE in komentáre

Kocúrkovo po našom – pozemkové úpravy

To ako sa (ne)vykonávajú pozemkové úpravy za posledných takmer tridsať rokov spôsobuje vrásky na čele vlastníkom pôdy, ale najmä roľníkom.
Prečítajte si názor odborníka uverejnený v Hospodárskych novinách, člena strany DOMA DOBRE Ing. Milana Zeleňáka, kandidáta na poslanca..

Posted by DOMA DOBRE in Nezaradené

Pavol Koreň – Chvalová s obecnou farmou kráča dopredu

Člen strany DOMA DOBRE Pavol Koreň (35) je poľnohospodár srdcom aj dušou. Je zootechnik a zároveň doma chová kone a poskytuje ubytovanie. V obci Chvalová (Banskobystrický kraj, okres Revúca), kam sa prisťahoval za prácou začiatkom roka kandiduje na starostu.

Chvalová s obecnou..

Posted by DOMA DOBRE in komentáre

Rastislav Jurina – Sereď bez dopravných problémov

Na kandidátnej listine strany DOMA DOBRE má miesto aj Ing. Rastislav Jurina PhD. (55). Program strany korešponduje s jeho predstavami o pokojnom a aktívnom živote ľudí. Kandiduje na poslanca mestského zastupiteľstva v Seredi (Trnavský kraj, okres Galata).

Sereď bez dopravných problémov

Posted by DOMA DOBRE in komentáre

František Bednár – Poprad v objatí zelenej energie

František Bednár (60) má problémy energetiky a tepelného hospodárstva v malíčku. Získané poznatky a skúsenosti z profesionálneho aj osobného života by chcel zúročiť v komunálnej politike. Preto kandiduje aj s podporou strany DOMA DOBRE na primátora Popradu (Prešovský kraj).

Posted by DOMA DOBRE in komentáre

Ján Tomčík, Igor Repa – Svätý Kríž v zdravom pohybe

Miesto na kandidátnej listine strany DOMA DOBRE majú aj dvaja kandidáti na poslancov obecného zastúpenia v obci Svätý Kríž (Žilinský kraj, okres Liptovský Mikuláš). PhDr. Ján Tomčík a Igor Repa sú zároveň kolegovia v súkromnej spoločnosti, zaoberajúcej sa distribúciou technických..

Posted by DOMA DOBRE in komentáre
Blahoželáme rodine nášho člena DOMA DOBRE Martina Sedlačka.

Blahoželáme rodine nášho člena DOMA DOBRE Martina Sedlačka.

Na slávnostnom večere TOP AGRO v hoteli Senec, na ktorom sa odovzdávali ocenenia najlepším manažérom v poľnohospodárstve stála medzi ocenenými na pódiu aj celá rodina Martina Sedlačka. Pracovití poľnohospodári, ktorých rodinná Farma VELES – Háj neďaleko Turčianskych Teplíc..

Posted by DOMA DOBRE in Nezaradené

Marek Fandel – Trnava v zdravom pohybe

Svoje miesto na kandidátnej listine strany DOMA DOBRE má aj Mgr. Marek Fandel (46), športovec so silnými futbalovými základmi a známym futbalovým rodokmeňom, administratívny pracovník v jednej medzinárodnej spoločnosti. Kandiduje na poslanca mestského zastupiteľstva v Trnave (Trnavský..

Posted by DOMA DOBRE in komentáre

Marián Jačmeník – Buzitka s vodovodom aj pre priľahlé osady

Mgr. Marián Jačmeník, kandidát na starostu v obci Buzitka (Bansko-bystrický kraj, okres Lučenec) prijal tiež miesto na kandidátke strany DOMA DOBRE. Nielenže mu imponuje jej slogan – vrátiť krajinu ľuďom, ale sa plne stotožňuje s tvrdením, že doma sa musia ľudia cítiť dobre a..

Posted by DOMA DOBRE in komentáre

Andrea Záhradníková – Čaka chce žiť dôstojne

Ing. Andrea Záhradníková, kandidátka na poslankyňu v obci Čaka (Nitriansky kraj, okres Levice), viac ako desať rokov pôsobí v rozvoji vidieka. Je srdcom poľnohospodárka , je jej blízky program strany DOMA DOBRE a prijala miesto na jej kandidátnej listine.
Čaka chce žiť dôstojne

Posted by DOMA DOBRE in komentáre

Peter Vons – Martin ako Centrum národnej kultúry Slovákov

PaeDr. Peter Vons (60) kandiduje na primátora Martina (Žilinský kraj) ako nezávislý poslanec s podporou strany DOMA DOBRE, pretože má s ňou veľa spoločných názorov na riešenie problémov. Vo funkcii primátora chce zúročiť pedagogické, podnikateľské aj ľudské skúsenosti, ktoré..

Posted by DOMA DOBRE in komentáre

Diana Takácsová – Bodorová ožíva mladými rodinami

Miesto na kandidátke strany DOMA DOBRE má aj naša okresná koordinátorka, divízna finančná riaditeľka Diana Takácsová. Veľká priateľka prírody a kynologička kandiduje na starostku v obci Bodorová (Žilinský kraj, okres Turčianske Teplice).

Bodorová ožíva mladými rodinami

Posted by DOMA DOBRE in komentáre

Mária Kaňuchová – Zborov kultúrnym centrom regiónu

Miluje historické tradície a upísala sa bankovníctvu – Mária Kaňuchová zo Zborova (Prešovský kraj, okres Bardejov). Je členkou strany DOMA DOBRE a po prvý raz kandiduje na poslankyňu obecného zastupiteľstva.
Zborov kultúrnym centrom regiónu.
Zborov je najväčšou..

Posted by DOMA DOBRE in komentáre

Peter Tydlitát – Gajary s otvorenou cestou dopredu

Člen predsedníctva strany DOMA DOBRE a poslanec zastupiteľstva bratislavského kraja Ing. Peter Tydlitát (52) už šiestykrát kandiduje na starostu obce Gajary (Bratislavský kraj, okres Malacky).
Gajary s otvorenou cestou dopredu
Peter Tydlitát drží v rukách starostovské žezlo..

Posted by DOMA DOBRE in komentáre

Igor Zelník – Výstavba v Modre pre spokojnosť občanov

Jedným z profesionálnych odborníkov z obecných samospráv na kandidátke strany DOMA DOBRE je aj JUDr. Igor Zelník z Modry. Mestský úrad vo Svätom Jure využíva jeho profesionálne služby právnika. Je vedúcim odboru útvaru strategických činností, pod ktorý spadá okrem iného aj stavebný..

Posted by DOMA DOBRE in dokumenty

Vladimír Ščerbák – Moravany s dobrou komunitou ľudí

Mgr. Vladimír Ščerbák (49) kandiduje na kandidátke strany DOMA DOBRE na starostu v malebnej obci Moravany (okres Michalovce, Košický kraj). Verí, že so svojimi skúsenosťami z riadenia a organizácie rôznych podujatí v obci môže byť prínosom v jej rozvoji.

Moravany s dobrou..

Posted by DOMA DOBRE in komentáre

Milan Pavelka – Pezinok chce spájať ľudí

Miesto na kandidátke strany DOMA DOBRE prijal aj srdcom a dušou vinár Ing. Milan Pavelka (58) z Pezinka. Patrí k najlepším vinárom na Slovensku a vína Pavelka pravidelne bodujú na výstavách v popredným vinárskych krajinách sveta. V Pezinku (Bratislavský kraj) kandiduje na poslanca..

Posted by DOMA DOBRE in komentáre

Michal Matejička – Martin s transparentnou politikou

Ing. Michal Matejička (35) ako človek národne cítiaci a brániaci to dobré, čo sa doma zrodí našiel súzvuk s programovým zameraním strany DOMA DOBRE. Prijal preto miesto na jej kandidátke na poslanca mestského zastupiteľstva v Martine (Žilinský kraj). Prispel k tomu aj fakt, že sa..

Posted by DOMA DOBRE in komentáre

Vanesa Šteinerová – Trnava s kvalitnými sociálnymi službami

Na primátorku kultúrneho a s hlbokými tradíciami pretkaného mesta Trnava kandiduje s podporou strany DOMA DOBRE aj nezávislá kandidátka PhDr. Vanesa Šteinerová. S komunálnou sférou prichádza do kontaktu v rámci svojho profesionálneho zamerania už takmer dve desaťročia, venuje sa..

Posted by DOMA DOBRE in komentáre

Jozef Varga – Senec plný harmónie a pochopenia

Bc. Jozef Varga (43) je ďalší kandidát na poslanca, ktorý si zvolil tričko strany DOMA DOBRE. Podniká vo finančníctve a poradenstve už viac ako pätnásť rokov. Vo svojom rodnom meste Senec (Bratislavský kraj) kandiduje na poslanca mestského zastupiteľstva.
Senec plný harmónie..

Posted by DOMA DOBRE in komentáre

Viliam Kurinec – Sládkovičovo bez nezamestnaných

Miesto na kandidátke strany DOMA DOBRE má aj Ing. Viliam Kurinec, ktorý je srdcom aj dušou poľnohospodár a riadi spoločnosť, ktorá vyrába a predáva osivá poľnohospodárskych plodín. V Sládkovičove (Trnavský kraj, okres Galanta), mestečku s poľnohospodárskou a potravinárskou históriou,..

Posted by DOMA DOBRE in komentáre

Radoslav Čičmanec – Lučenec má v hľadáčiku školstvo

Mgr. Radoslav Čičmanec (41) kandiduje na poslanca mestského zastupiteľstva v Lučenci (Bansko-Bystrický kraj). Pôsobí ako riaditeľ Základnej školy v neďalekej obci Halič, je členom strany DOMA DOBRE a svoje skúsenosti z práce s deťmi a tínedžermi chce zúročiť pri rozvoji mesta..

Posted by DOMA DOBRE in komentáre